Currency
00905550229000
Kadıpaşa Mah., PTT Sokak. Çilek Apt. 6/C, 07400 Alanya/Antalya
info@alanyainvest.net

Hakkımızda

ru da en ar de fa

Alanya’ya Hoşgeldiniz

Gayrimenkul Satın Almada çözüm Ortağınız. Alanya ve Çevresinde size Daireler, Villalar vey iş yerleri göstermek İçin Birçok Alternatifimiz Var. Alanya invest Real Estate, Alanya’da Emlak satın almak için resmi bir ticari markadır. Alanya, Oba, Cikcilli, Tosmur, Kestel, Mahmutlar, Kargıcak, Konaklı ve Avsallar’da bir çok portföye sahibiz. Alanya ve çevresindeki Gayrimenkulleri profesyonel ve güvenli olarak satın almanızı veya satmanızı sağlıyoruz.

Biz Alanya’da emlak şirketi olarak faliyet gösteriyoruz. Alanya’da birçok lüks Villa ve Dairelerimiz mevcut. Tanınmış inşaat firmaların ve özel kişilerin mülklerin satışını yapıyoruz.
Alanya invest Alanyanın en kapsamlı yüksek kaliteli gayrimenkul veritabanına sahiptir. Web sitemizden Alanya’daki herhangi bir emlak hakkında detaylı bilgi edinebilir veya Alanya’da emlak seçimi için iletişime geçebilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişim kurulacaktır ve ardından isteğinize en uygun özellikleri taşıyan gayrimenkuller size sunulacaktır. Bu konuda burada yaşayan ve çalışan uzmanlarımız tarafından destek alacaksınız.

Alanya’daki Emlakların özellikleri, bitişik alanlar ve ilçenin altyapısı ve peyzajı hakkında size eksiksiz bilgi vereceğiz. Alanyada mülk sahibi olmak satışını yapmak veya kiralamak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Birlikte çalışmak dileği ile
Alanya İnvest Gayrimenkul yatırım ve danışmanlık şirketi

Şirketimiz

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz.